Суббота, 16 Февраля 2019 г.

Сообщество Хайтек и хайэндК списку сообществ | В начало сообщества | Добавить запись

Автор: Bohdan_Chernobai

Набір на програму "Global Leader" від AIESEC

14:36 27/07/2015

 Global Leader

- Лідерами не народжуються – ними стають.

Покажіть хоча б одну людину, яка досі не чула цю істину.
Але й справді, стати лідером, це не означає прокинутися одного чудового суботнього ранку з неймовірною силою керувати людьми, усвідомити за чашкою улюбленого гарячого напою істину та методику досконалого управління, пережити укус диво-павука чи навіть прочитати одну заповітну книгу, яка покаже ключі до всіх таємниць того, як вести людей і компанію за собою.
Ми вже давно вирости з того віку, щоб вірити у ці міфи. Ми покоління тих, хто дуже критично ставиться до речей, які надходять ззовні. Правда, ми ще й до всього вищесказаного освічені люди, які прекрасно розуміють дані слова. Так, розуміють. Але що роблять для того, щоб слова сказані не один раз, дійсно почали працювати? Що кожен з нас робить щодня для того, щоб гордо називати себе лідером? Ба, навіть щоб не доводилось називати, щоб ваше ім’я лунало з вуст інших?
Хтось скаже, що вивчає літературу з даної тематики, хтось шукає перший досвід роботи навмання, хтось вірить у щасливий білет і колесо фортуни. Та хіба цього достатньо? Невже не хочеться запустити даний механізм швидше і ефективніше, отримавши реальний досвід, сфокусувавшись на конкретному напрямі, який подобається? Адже зазвичай всі наші плани залишають на етапі: запланував, колись можливо і зроблю. Так може саме зараз настав час розірвати це замкнене коло? Яким чином?
Таку змогу можна отримати, ставши учасником організації міжнародної студентської організації AIESEC через програму Global Leader.
Тепер з’явилася чудова можливість спробувати себе у тому напрямі, який подобається, заряджає і надихає. Що це може бути: маркетинг, продажі, а також міжнародні відносини. Основними з н
Займаючись у сфері маркетингу, відкриваються нові раніше незвідані горизонти роботи у соціальних мережах, спілкуванні з медіа партнерами, налагодженні контактів з організаторами наймасштабніших івентів та подій, з контекстною рекламою, аналітикою в цілому та багатьох інших процесах.
Що ж до продажів, то це чудова нагода спробувати свої сили у холодних дзвінках, презентаціях продукту, переговорах з партнерами та подальшій підтримці співпраці, що має назву сервісингових процесів.
Напрям міжнародних відносини одною рукою ліквідує проблему мовного бар’єру, наблизить до мультикультурного середовища, дасть змогу пізнати нові культури, звичаї та традиції народів світу, знайти друзів з усіх куточків світу, а також змінювати життя інших людей, вирощуючи з них справжніх лідерів.
Вирізняйся серед інших тим, що робитимеш речі, які дійсно хочеш, будь на крок попереду однолітків. Мабуть, це найбільше щастя у світі – займатися улюбленою справою і приносити цим користь собі та суспільству. Але головне – це просто почати.
Беріть участь у програмі Global Leader та розвивайтесь разом з AIESEC!

Реєстраційна форма: https://goo.gl/2Ytfpz

Реєстрація до 31.07.2015


Добавить ссылку на материал в блог          Добавить ссылку на материал на форум


Ваш ник
e-mail для получения комментариев (необязательно)
Ваш комментарий


Новое в сообществах