Среда, 20 Февраля 2019 г.

Сообщество Анатолий ГриценкоК списку сообществ | В начало сообщества | Добавить запись

Автор: Рада

Анатолий Гриценко предложил план защиты Украины от бандитов

19:34 23/01/2014

Народный депутат Анатолий Гриценко, который после принятия диктаторских законов сложил депутатский мандат, предлагает всем оппозиционным нардепам встать на передовую со своим народом и дает свое видение, как защитить Украину от бандитов.

1

Об этом он пишен на своей странице в Фэйсбук. Приводим текст его сообщения в огригинале:

ЗАХИСТИМО КРАЇНУ ВІД БАНДИТІВ!

ОЦІНКА СИТУАЦІЇ

В країні відбувається найпотужніший і найбільш тривалий за всі роки незалежності конфлікт – між владою і народом. Конфлікт спровокувала влада, не народ. Справедливі й абсолютно обґрунтовані вимоги Майдану влада задовольняти не збирається, вже третій місяць поспіль. Навпаки, своїми діями влада провокує дальше загострення конфлікту. Прийнято і введено в дію закони, якими зміцнено силовий (поліцейський) блок держави і водночас – суттєво обмежено базові конституційні права 45 мільйонів громадян. Цими законами, що явно суперечать Конституції, людей позбавили можливості захищати свої права мирним шляхом, за будь-які прояви невдоволення чи протидії владі – встановлено надмірно жорстку кримінальну відповідальність. Для протидії народу влада задіяла усі правоохоронні й силові органи, насамперед їхні спецпідрозділи, органи прокуратури і суди. Жодного з представників влади, які віддавали злочинні накази і злочинно їх виконували – не засуджено, не заарештовано і навіть не затримано. Паралельно весь цей час переслідують, затримують, заарештовують і рішеннями суду визнають винними активістів Майдану, навіть тих, хто став жертвою незаконного застосування сили з боку влади. Замість того, щоб забезпечити правопорядок і безпеку громадян, влада мобілізувала на свою сторону тисячі бандитів. Бандитами наповнили вулиці столиці, вони полюють на активістів Майдану, захоплюють їх, залякують, катують і навіть вбивають. Влада не реагує або діє з бандитами заодно. За цих умов громадяни від мирних мітингів і пікетів змушені перейти до більш рішучих, в тому числі силових дій проти злочинної влади. Оскільки лідери опозиційних фракцій не взяли ситуацію під свій контроль і проявили нерішучість, люди самоорганізуються і діють на власний розсуд. Захищаючи свої права, від гніву й розпачу вони, як і влада, вдаються до силових дій і так само виходять за межу закону. Залученням снайперів, яким віддали наказ застосовувати вогнепальну зброю на враження (стрільба в голову), влада вже спричинила умисні вбивства і масові поранення й каліцтва активістів Майдану та журналістів. Число постраждалих налічує вже сотні людей і збільшується щодня, причому з обох сторін. Тим не менше, влада не зупиняється, навпаки вона стягує до Києва спецпідрозділи МВС і Внутрішні війська, накопичує техніку та спецзасоби, готівкою приховано підгодовує офіцерів і бійців Беркуту та Внутрішніх військ – готує силову зачистку Майдану. Нам про це відомо достеменно. Наказ нищити Майдан і його активістів – лише питання часу.

ЗАВДАННЯ

1) Захистити Майдан і людей – від побиття та вбивства.
2) Очистити Київ від бандитів, відновити безпеку і правопорядок.
3) Змусити владу відмовитися від силових дій проти народу.
4) Створити передумови для швидкого мирного вирішення конфлікту.

ПЛАН ДІЙ

Лідерам трьох опозиційних фракцій, спільно зі Штабом спротиву:

1) Припинити вважати (називати публічно) людей на Грушевського провокаторами. Головний провокатор загострення ситуації і конфлікту загалом – це влада.

2) Включити до Штабу спротиву командирів опору на Грушевського з метою чіткої координації спільних дій по захисту Майдану, відповідальність покласти на Андрія Парубія (іншим у Штабі вони не довіряють).

3) Посилити Автомайдан народними депутатами, на їхніх власних автомобілях.

4) На випадок загрози штурму Майдану негайно забезпечити, щоб усі опозиційні народні депутати стояли в першому ряду захисників Майдану, очі-в-очі з бійцями Беркуту та Внутрішніх військ. Вивести з Майдану жінок, крім лікарів і журналістів.

5) Забезпечити на імовірних напрямах штурму Майдану автомобілі зі звуковими підсилювачами для оперативного управління обороною Майдану і доведення до людей відповідних наказів під час відбиття штурму. Підготувати додатковий комплект мегафонів, на випадок знищення автомобілів. Визначити авторитетних людей, з досвідом військового керівництва, здатних управляти і брати на себе відповідальність за дії тисяч людей в умовах силового штурму Майдану (на кожен із напрямів можливого наступу).

Автомайдану:

1) Цілодобово відслідковувати переміщення спецпідрозділів МВС, негайно інформувати Штаб спротиву про ознаки концентрації військ (сил) з агресивними намірами проти Майдану.

2) Спільно із задіяними футбольними вболівальниками, іншими активними громадянами, в тч військовими запасу та працівниками приватних охоронних структур, виявляти у місті бандитів, локалізовувати їхні злочинні насильницькі дії. Затримувати, фіксувати їх і, за наявності, їхні документи на фото (відео), супроводжувати до райвідділів міліції з фото (відео) фіксацією факту передачі та документів працівників міліції, яким бандитів передано. Інформацію про затримання бандитів негайно передавати журналістам.

Генералам і офіцерам запасу (задіяним за окремим планом):

1) Виявляти власними силами і оперативно перевіряти повідомлення, що надходять різними каналами, в тч через ЗМІ, про можливі переміщення військ і техніки, які можуть створити загрозу Майдану і життю людей. Про підтвердження чи спростування негайно інформувати Штаб спротиву і політиків, яким довіряєте, для оприлюднення від їхнього імені в пресі.

2) Цілодобово виявляти і локалізовувати провокаторів і бандитів всередині Майдану. Залучити додаткові сили в разі попередження про штурм та під час штурму Майдану.

УВАГА!

У зв’язку з тим, що влада неспроможна забезпечити спокій на вулицях і захист людей від насилля, більше того – влада діє спільно з бандитами і вдається до застосування вогнепальної зброї, внаслідок чого вже є загиблі й поранені серед громадян,

ПРОПОНУЮ:

Всім, хто має легальну вогнепальну зброю, в першу чергу народним депутатам, генералам і офіцерам запасу, з досвідом війни в Афганістані та участі в миротворчих операціях, ветеранам спецназу Збройних Сил та інших силових структур, працівникам приватних охоронних структур, журналістам, усім відповідальним громадянам – в разі небезпеки СТАТИ НА ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ЗІ ЗБРОЄЮ.

Якщо влада неспроможна забезпечити громадський порядок і життя людей – це має зробити народ, свідомі й відповідальні громадяни.

Під власну відповідальність визначаю ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ:

1. Не застосовувати зброю першим – забороняю категорично.

2. В разі, якщо бандитів, які створюють загрозу життю людей, можна зупинити від злочину іншими засобами фізичної протидії – зброю не застосовувати.

3. В разі, якщо інші засоби протидії не гарантують захисту життя людей, проти бандитів застосовується вогнепальна зброя. Перший постріл – попереджувальний у повітря, наступні – по ногам бандитів. В разі, коли напад на людей здійснюється стрімко і часу на попередження немає – стріляти одразу по ногам.

4. В разі, якщо бандити застосовують проти людей вогнепальну зброю – стріляти по ним без попередження.

5. Стріляти на смертельне враження, в голову чи верхню частину тіла – забороняю, за будь-яких умов.

6. В разі, якщо бандит піднімає руки догори, або іншим чином подає сигнал про припинення злочинних дій – застосовувати проти нього зброю забороняю. Затримати і вивести з місця події, не допустити проти нього насильства з боку збурених людей.

7. Бандитами вважати осіб, які умисно і свідомо вдаються до насилля проти людей, створюючи загрозу їхньому життю. Незалежно від того, виглядають вони як цивільні особи, чи одягнені в форму бійців спецпідрозділів (або схожу на міліцейську форму). Вбивати своїх громадян, стріляти по них – заборонено, і якщо хтось порушує присягу на вірність Українському народу і застосовує зброю проти мирних людей – значить, він бандит.

ЯКЩО БАНДИТИ ПІДУТЬ НИЩИТИ МАЙДАН І ВБИВАТИ ЛЮДЕЙ – стоятиму поряд з Вами. У першому ряду. І стрілятиму по бандитам першим із Вас.

Роби як я! Маю честь.


Добавить ссылку на материал в блог          Добавить ссылку на материал на форум


Ваш ник
e-mail для получения комментариев (необязательно)
Ваш комментарий


нико | 23:23 23/01/2014
поддерживаю на 100% анатолия гриценка!!! слишком много расплодилось этой банды---значит -главному ЗЕКУ не кидать в него а ---? отрезать яйца---и не оставляя шансов для всего потомства ....и- "уй с ним!!!!
викуся | 10:49 24/01/2014
ПОДДЕРЖКА 100% !!!!жалко что ГРИЦЕНКА НЕ СЛУШАЮТ! -А НАДО!...ОН ВСЕ ТАКИ БЫВШИЙ ВОЕННЫЙ;
Лекс | 11:32 24/01/2014
Гриценко очень умный и главное порядочный человек! Ясно что таких не любят, даже ненавидят. Такие большая редкость. Это понимают все. Поэтому он не удобен ни власти ни оппозиции. Его постоянно дискредитируют, где только можно и насколько это можно. Дураки ведутся, но, Анатолий, много людей с Вами. Всего Вам самого наилучшего!
Хохол | 20:51 24/01/2014
Гриценко учился в США.. У него интеллект американского сержанта и амбиции политического неудачника. Лидеры оппозиции его в упор не видят! Гриценко публично обижен . Это заметно ! Его "боевой устав" - записки военного идиота!
народ | 03:50 25/01/2014
ПОКА ЭТО ПУСТЫЕ СЛОВА !
народ | 04:42 25/01/2014
ХОЧУ быть в связке с МИШЕЙ ГАВРИЛЮК .наводка возле НЕЖАТОЙ-НИВИ но я там неживу я в центральной у меня редкая козацька ф. 1664 г убойная НАРОД МИША не спеши натот свет!я51 г с уважением кулибин!
гриценко-козел | 08:57 25/01/2014
В цеi" людини" нiколи нiчого не получалось I ця сволота учить як стрiляти в нашiх дiтей та онукiв...Один уже пiдставив свою лисину... i де вiн тепер...Iдiот...
valdel | 11:33 25/01/2014
гриценко призывает к вооруженному восстанию -выходить с оружием и стрелять только в ноги, за такие призывы - пожизненного мало, и это бывший министр обороны, будь он у власти - уже бы войска вывел стрелять в людей, а сейчас хорохориться этот выгнанный ото всюду дебил
народ | 14:43 25/01/2014
не спеши валдел по переду батька в пекло !они все перебегут дело времени!
Арнольд | 14:54 25/01/2014
Советы не мальчика, а МУЖЧИНЫ.
KRAIPRIZ | 15:50 25/01/2014
Гриценко, умно написал! Но надо спасать Украину от распада. Предлагаю сейчас в тех областях, где требуют отставки или уже сместили губернаторов, провести выборы ТРЁХ СУГОБЕРНАТОРОВ. Одновременно избрать двухпалатные равноправные РАДЫ. Назначить конкурентное правительство. Потом не досрочно, провести выборы в остальных областях и избрать ТРЁХ СОПРЕЗИДЕНТОВ УКРАИНЫ. Подробности: kraipriz@yandex.ru
народ | 20:26 26/01/2014
ВИБОР ГРИЦЕНКА Я ПОВАЖАЮ.НЕНАДО БИТЬ СИЛЬНО ЖЕСТОКИМ ИИСУС- ХРИСТОС ВСЕГДА ПРОСИЛ ДАЖЕ ВРАГУ СВОЕМУ ПРОЩЯТЬ НЕ СОВСЕМ СОГЛАСЕН око за око.хай Яворивский трохи думае .мову яку вин пропонуе це камьяный вик
народ | 20:46 26/01/2014
Анатолий извини я не перед кем книксенов не делал просто надо быть.ЧЕЛОВЕКОМ! кулибин прозвище мне дал военкомат .
народ | 21:21 26/01/2014
видержка прежде всего моя пропозиция кто служил в армии оружие должно быть закреплено за воином детали решает комисия .потому-что синки магнатов стреляют совсем ндаве резиной! в случай чего люди могут защитится давно доказано что это оружие не стреляет очень хороший аргумент !!пусть думают а по нашему РАДЯТСЯ .......
народ | 21:24 26/01/2014
прошу прощенья за ошибку .
прапор | 18:55 26/02/2014
Гриценка нечують, бо е хохли, козли ! "народ"
семо | 16:23 20/04/2014
Господа славяне неужели вы не можете понять одного Нынешняя ситуация в Украине во благо лишь Западу. Принцип разделяй и властвуй. Всё происходящее приведёт лишь к ослаблению славянского мира. Ваши украинские товары никому не нужны. Ни Германии, ни Бельгии, ни Австрии и тд. Кого вы хотите удивить

Новое в сообществах