Воскресенье, 17 Февраля 2019 г.

Сообщество Владимир ЛитвинК списку сообществ | В начало сообщества | Добавить запись

Автор: Швед Ігор

І це моя Україна ???!

17:23 20/06/2011

ШАНОВНЕ ПАНСТВО!

20 років у мене вимагають ХАБАР, а я не даю. Підкреслюю ДВАДЦЯТЬ, бо ця ювілейна дата вже стане символічною у м Дніпродзержинську. Не даю хабар керівництву Дніпродзержинського міського центру зайнятості за працевлаштування на роботу у м. Дніпродзержинську директор Соломатін О.В, так само не даю і директору Обласного центру зайнятості Кузнецовой В.П. м. Дніпропетровськ /вона теж з м. Дніпродзержинська/. Не даю хабар керівникам нижчого рівня, так само, як не дам, ясна річ, Директору Державної служби зайнятості Галицькому В.М., який знаходиться у м. Київ та відноситься до Міністерства Праці та соціальної політики України. І, якщо м. Київ та м. Дніпропетровськ - великі міста з населенням більш міліонна людей , то м. Дніпродзержинськ - це колишнє село Кам'янське, де у центрі міста один одного усі знають в обличчя. Я ні єврей і ні комуніст та химерних єврейських теорій не визнаю!!! Хабар не даю, євреєм не є, єврейські комуністичні теорії не визнаю; ось і є ворог № 1 місцевої владної верхівки!? А у «нашому селі» у одному кінці гукнеться, а у іншому відлуниться. Не встигну я доїхати з направленням на працевлаштування до місця роботи/хоча б на таксі/, а вакансія вже зайнята чи я вже не відповідаю вимогам, як звісно, дзвінок мобільного телефону завжди швидше будь якого транспортного засобу. Існують нелегальні «такси» /чи тарифи/ на працевлаштування у різні підприємства та на різні посади. Раніш мені казали суми, а зараз, навіть, не намагаються розмовляти на цю тему, бо не даю. Звертався з заявами в усі можливі адміністративні та юридичні структури Держави. Отримав біля 60/шести десяти/ відповідей, як з місцевих, обласних, так і з київських Державних організацій з підписами «великих» посадових осіб та на фірмових бланках, а результат нульовий; на роботу у м. Дніпродзержинську я так і не працевлаштувався. «Тарифи» є, хабар беруть, а Прокуратура м. Дніпродзержинська у своїх листах пише про відсутність фактів корупції. Доки єврей Галицький В.М. буде Директором Державної служби зайнятості, доти нам, Слов’янам Православним Українцям нормальної роботи не буде, чи буде усе «сміття», що залишиться від єврейського комінтерну!! На 31 грудня 2010р. кількість вакантних посад у Дніпродзержинському МЦЗ, по даним сенсорного комп’ютерного довідника, було 250. На 04 січня 2011р./ на перший робочий день Нового року/ вже 200. Працівників у Центрі зайнятості біля 30 чоловік. Легко підрахувати, що на кожного працівника приходиться по 7/сім/ вакантних посад. Виникає питання: навіщо ж платити такі великі гроші з Державного бюджету за ранги, категорії, вислугу років та т.д., а ще й пенсію майже 100 процентів від заробітку Держслужбовцям, якщо у робочий час після 14 годин вони починають займатися пустопорожніми балачками чи розкладанням пасьянсів у комп’ютерній мережі??!
Зараз, коли новий Прем'єр Міністр України Н.Я.Азаров пообіцяв побудувати Правову державу з Головенством Права, з’явилася надія і у нас Слов’ян Українців на краще майбутнє. Робота – це гроші, гроші – це Добробут, а Добробут – це злагода, мир і щастя у сім’ях!!! Тільки не зможе він нічого зробити не посадивши за грати єврейку Юльку Тимошенко /Капітальман-Григян/ за злочини проти Українського народу. Вона є символом єврейського комінтерну на Україні . Якщо він цього не зробить, ясна річ, судовим рішенням, то «завтра» єврейський комінтерн знову утворить черговий заколот, скине Уряд В.Ф.Януковича та «посадить» чергову єврейсько-вірменську /чи закавказьку, або азіатську/ спільноту, для яких комуністичне гасло: «Усе для євреїв та іноземців і нічого Українському Народу!» - головний шлях до світлого майбутнього їх народів у Ізраїлі, Росії, та інших країнах світу, а не на Україні. Єврей Галицький, єврей Порошенко, єврей Пінчук, єврей… і т.д. разом з єврейкою Юлькою тримали багато років Владу на Україні і зараз намагаються її утримати. Тільки знищивши /не означає вбити/ символ єврейсько-комуністичної спільноти, можна відібрати в них Владу і чогось досягти позитивного на Україні: : Головенства Права, міцної Держави та добробуту для ЛЮДЕЙ! Тому я знаю точно і не сподіваюсь на отримання роботи, відповідно грошей та добробуту, доки не буде покінчено з політичною фігурою єврейкою Юлькою Капітальман-Григян. Вона повинна нарешті відповісти перед Законом і Українським Народом за свої злочині діяння які скоїла находячись на керівних посадах у Державі Україні і не тільки у ролі Прем’єр Міністра України.
Дуже цікавим мені здається той факт, що у Росії притягнули до кримінальної відповідальності єврея Ходарковського за махінації з нафтою і газом Росії. Тими ж самими питаннями займалася і Юля Григян-Капітальман /Тимошенко/ на Україні у часи існування СНД. І обов’язково їх шляхи , я вважаю, пересікалися та були спільними з багатьох питань: транспортування, переробка та споживання «чорного і білого» палива. Тому я впевнений ; у махінаціях з нафтою та газом України теж брала участь Юля Тимошенко, колишній керівник державного відомства з енергоресурсів, разом з Ходарковським.?! А може це моє упереджене ставлення? Це хай вирішують правоохоронні органи! Тільки мені здається, що якщо її провина буде доказана чи вже доказана, посадити за грати її буде дуже важко. Юля Капітальман –Григян/Тимошенко/ в минулому керівний працівник Дніпропетровського Обкому КПРС, а у Верховній Раді і досі нараховується буже багато колишніх керівників КПРС. Хоча б той же самий Голова Верховної Ради Литвин В.М., колишній секретар Обкому КПРС на Україні. Секретарі КПУ, Обкомів КПРС і т.д. часів СРСР мають ні аби який вплив на вирішення ключових питань у діяльності Уряду України, головним чином Законодавчим образом! Ох, і важко буде справжньому ВЧЕНОМУ Професору Н.Я.Азарову «розібратися» з цим комінтерном?!
І останнє. Україна – це центральна європейська держава/географічно/. Наш політичний шлях проходить прямою лінією у Європейський економічний союз. Ми не Вірменія і не Ізраїль, 100процентів території яких знаходиться у Азії. Нещодавно Ізраїль оголосив безвізовий в’їзд на свою територію для Громадян України, то це може означати одне - який би злочин тепер єврей не скоїв на території Держави України, Ізраїльська країна його прикриє. А враховуючи, що з 1917року євреї комуністи чи сіоністи /рахую це одне й теж саме/ вбивають, грабують та ґвалтують Слов’янський Український Народ, то нічого хорошого від цього безвізового «режиму» нам Слов’янам Українцям чекати не треба. Ізраїльська держава євреїв злочинців не віддає чи не видає. Коли ж і наша країна Україна зможе гідно захищати своїх Громадян то є ЛЮДЕЙ??? Та живе і буде жити у віках НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА УКРАЇНА!!!
березень 2011р. І.Швед
 


Добавить ссылку на материал в блог          Добавить ссылку на материал на форум


Ваш ник
e-mail для получения комментариев (необязательно)
Ваш комментарий


Новое в сообществах